Poseta ministarke za državnu upravu i lokalnu samoupravu Ane Brnabić

24.09.2016. - 09:35

Ministarka za državnu upravu i lokalnu samoupravu u Vladi Republike Srbije Ana Brnabić posetila je Fakultet tehničkih nauka i tom prilikom na sastanku sa Upravom Fakulteta tehničkih nauka i profesorima, rukovodiocima studijskih programa IT smerova razgovarala o razvoju IT sektora.

Ministarka Brnabić i profesori Fakulteta tehničkih nauka diskutovali su o tome koji su to osnovni problemi sa kojima se suočava FTN pri obrazovanju mladih inženjera, a prevashodno budućih stručnjaka u IT sektoru i na koji način resorno ministarstvo Ane Brnabić može da pomogne.

Zahvljajući profesorima i studentima Fakulteta tehničkih nauka, Novi Sad je postao IT centar Srbije konstatovala je ministarka Brnabić i iznela pohvalile Upravi FTN-a i svim prisutnim profesorima na svemu što je učinjeno do sada.

Sastanku su prisustvali još i Pokrajinski sekretar za visoko obrazovanje i naučnoistraživačku delatnost prof. dr Zoran Milošević i predstavnici Grada Novog Sada.

• Nije moguće prikazati sliku.