Planinarsko druženje profesora i studenata

15.06.2016. - 09:22

Planinarska sekcija FTN-a vas poziva na „Druženje pred raspust“ koje će se održati u subotu 25.06.2016.
Plan akcije je sledeći:
Okupljanje učesnika do 8:45 časova u Limanskom parku.
Odlazak autobusom 76 za Stare Ledince (autobus staje duž Bulevara Oslovođenja).
Trasa pešačenja: Stari Ledinci – Zmajevac – Vidikovac – Kraljeva Stolica – Popovičko jezero – Orlovo Bojište – Popovica. Dužina staze 12 km.
Nakon pešačenja druženje u Planinarskom domu Crveni čot, gde ćemo održati kratka predavanja o planinarstvu, alpinizmu, visokogorstvu i sličnim temama.
Nakon predavanja uslediće ručak, paprikaš ili pasulj. Molimo zainteresovane da se izjasne.
Oprema: planinarska, prilagođena vremenskim uslovima
Hrana: iz ranca, poneti sendvič, čokoladice, vodu, a na kraju pešačenja organizovan ručak: pasulj 200 dinara ili paprikaš 300 dinara. (molimo da se prilikom prijavljivanja izjasnite za koju ste varijantu)
Troškovi: autobuske karte 110 dinara u jednom pravcu + ručak
Prijave: telefonom, sms, e-mailom (planinarska.sekcija.ftn@gmail.com) ili na sastancima sekcije ponedeljkom od 20 časova u učionici 109A.
Napomena: Svi koji žele da učestvuju na „Studentska Ekspedicija – Bjelasica 2016“ obavezni su da se pojave na Druženju pred raspust, zbog upoznavanje grupe, treninga za ekspediciju i upoznavanjem sa detaljima ekspedicije.

Vodič:
Igor Mužik 064/348-75-00