Nagrada za najbolji master rad

06.06.2016. - 08:52

Društvo termičara Srbije i Energoprojekt Entel a.d. tradicionalno organizuju Dan energije - Srbija koji se održava u okviru Evropske nedelje održivog razvoja (The EU Sustainable Energy Week - EUSEW).

U okviru ove tradicionalne manifestacije Dan Energije – Srbija, Društvo termičara Srbije ima zadovoljstvo da dodeljuje nagradu za najbolji master rad.

Ovogodišnji konkurs za dodelu nagrade raspisuje se za master rad iz oblasti klimatskih promena, energetske efikasnosti i obnovljivih izvora energije. Na konkursu mogu učestvovati kandidati koji su odbranili master rad u periodu od 01.05.2015. do 01.05.2016. godine na univerzitetima u Srbiji (Mašinski, Elektrotehnički, Građevinski fakultet ili neki drugi fakultet).

Sve informacije o konkursu dostupne su na sajtu Društva (www.drustvo-termicara.com). Konkurs je otvoren od 03. do 12.06.2016. godine u 17 časova.
Prijava na konkurs vrši se preko sledeće adrese http://www.drustvo-termicara.com/dan-energije-srbije-2016/

Proglašenje pobednika biće obavljeno 16. juna 2015. godine na manifestaciji povodom Dana Energije – Srbija.