Studentska naučna konferencija FISEC 16

25.04.2016. - 08:10

Druga Međunarodna naučna studentska konferencija zaštite životne sredine FISEC 16 održaće se 18. - 22. maja  2016. u Studentskom kulturnom centru Beograd. Prijave za konferenciju traju do 30.04.2016.

FISEC 16 je druga međunarodna studentska konferencija koja okuplja stručnjake iz prirodnih i društvenih nauka. Konferencija ima za cilj da promoviše multidisciplinarnost kao i da stvori jedinstvenu priliku za razmenu i implementaciju naučnih dostignuća.

Uz podršku mnogih fakulteta iz zemlje i regiona, naučni program obuhvata interaktivna predavanja studenata i eminentnih stručnjaka. U sklopu konferencije biće održane radionice koje će voditi eksperti sa iskustvom u primeni naučnih dostignuća u privredi.

Učesnicima konferencije biće omogućeno da se upoznaju sa izazovima i steknu iskustva u praksi kao i da kroz uspostavljanje dijaloga između teorije i prakse doprinesu podizanju svesti o značaju zaštite životne sredine.

Više informacija o konferenciji nalazi se u prilogu.