Letnja škola i letnja praksa za studente FTN

18.04.2016. - 08:23

Pozivaju se studenti da uzmu učešće u letnjim školama i letnjoj praksi Odseka za računarsku tehniku i računarske komunikacije (RT-RK) departmana za Računarstvo i automatiku (E2).

Za zainteresovane za IoT i razvoj aplikacija za Android mobilne uređaje preporučuje se IoT letnju školu, dok ljubiteljima trenutno najaktuelnijeg neverovatnog malog računara Raspberry Pi preporučuje se  Raspberry Pi letnja škola.

Za one koji žele da provedu više vremena sa profesorima i asistentima sa E2 preporučuje se Letnja praksu iz embedded Linux-a koja će se takođe zasnivati na Raspberry Pi platformi.

Prijavu  koja treba da sadrži ime i prezime polaznika, informacije vezane za studije (naziv fakulteta, smer, godina studija, prosek), kao i motivaciju za prijavljivanje, poslati na:

plug_ws@rt-rk.com do 1.6.2015. za IoT letnju školu
RPIsummer.school.2016@rt-rk.com do 17.6.2015. za Raspberry Pi letnju školu
letnjapraksa2016@rt-rk.com do 25.6.2015. za RT-RK letnju praksu

Za više informacija posetite link: www.rt-rk.uns.ac.rs/novosti/letnje-škole-i-praksa-2016

Broj mesta je ograničen.