Proslava godišnjice planinarske sekcije FTN

06.04.2016. - 10:59

Planinarska sekcija Fakulteta tehničkih nauka vas poziva na proslava godišnjice planinarske sekcije FTN koja se organizuje od 16-17.04.2016.
Program akcije:
Okupljanje učesnika do 9 časova u limanskom parku.
Prijava za pešačenje i polazak na pešačenje.
Trasa pešačenja: Limanski park – Most Slobode – Kamenički park – Institut – Čardak – dom pod Glavicom (Dom Zanatlija) – Debeli hrast – Vilina vodica – Savina voda – dom pod Glavicom- Orlovo Bojište – Popovica (Dom Crveni čot).
Dužina staze 15 km.
Povratak sa pešačenja  u dom je između 14-15 časova.
Slobodno vreme i druženje u ambijentu oko doma, pokazne vežbe alpinizma (absail, osiguravanje uz pomoć puža (riversa)). Učesnici koji ne žele da ostanu na svečanoj skupštini mogu da se vrate za Novi Sad autobusom 74 sa Popovice.

U 18h biće održana svečana skupština Planinarske sekcije FTN-a u Planinarskom domu Crveni čot Popovica  na Fruškoj Gori.
Plan skupštine:
- pozdravna reč
- retrospektiva rada sekcije u prethodnih godinu dana
- najava narednih akcija, ekspedicija i sl.
- podela zahvalnica pojedincima
- podela zahvalnica, klubovima, udruženjima sa kojima smo ostvarili saradnju
U 20 časova - Druženje uz muziku i večeru
Svi zainteresovani koji žele da ostanu na druženju a pri tome ne idu na poslednji autobus, potrebno je da se prijave za smeštaj u Planinarskom domu Crveni Čot. Cena smeštaja je 650 dinara po osobi, broj mesta je ograničen. Prijave organizacionom odboru ili na e-mail planinarska.sekcija.ftn@gmail.com
Prijave za Skupštinu Planinarske sekcije FTN-a do 14.04.2016.
Organizacioni odbor:
Strahinja Marjanović 064/31-201-41
Katarina Stefanović 064/419-22-56
Igor Mužik 064/348-75-00
Dejan Radivojev 065/258-34-30

U nedelju 17.04.2016. održaće se Planinska trka na Fruškoj gori u organizaciji Planinarske sekcije. Svi zainteresovani za trku mogu da nas kontaktiraju na preko našeg maila ili na gore navedene brojeve Organizacionog Odbora.
Start je zakazan za 10 časova.
Mesto održavanja Popovica (start Fruškogorskog maratona).