Stipendirane doktorske studije na Politehničkom univerzitetu u Ankoni

01.04.2016. - 12:54

Na Politehničkom univerzitetu u Ankoni raspisan je konkurs za stipendirane doktorske studije iz oblasti: Građevinarstva, Mašinstva, Arhitekture i zaštite životne sredine (uža oblast Nelinearna dinamika).

Komentorstvo prof. dr Stefana Lenčija (Ankona) i prof. dr Ivane Kovačić (FTN, Novi Sad).
Stipendije pokrivaju troškove boravka i  ishrane, a obezbeđeno je i zdravstveno osiguranje.
Studije započinju 15. novembra 2016. godine, a kandidat treba da ima završene master studije na studijskim programima Mašinstva ili Građevinarstva do 1. novembra 2016 godine .

Dokumentacija za prijavu obuhvata:
-    Biografija na engleskom jeziku (1 stranica A4 formata)
-    Prosečnu ocenu tokom osnovnih i master studija, kao i ocene iz kurseva Mehanike
-    Dokaz o znanju engleskog jezika
-    Motivaciono pismo (1 stranica A4 formata)

Svi zainteresovani kandidati treba da pošalju prijave na mejl ivanakov@uns.ac.rs sa naznakom: „Doktorske studije u Ankoni” najkasnije do 31.5.2016., nakon čega će biti organizovan intervju u Novom Sadu.

Dodatne informacije mogu se dobiti na navedeni mail ili na telefon 021 485 2241.