Savez studenata FTN slavi više od pola veka postojanja

21.03.2016. - 08:22

Svečana akademija povodom 55 godina postojanja Saveza studenata Fakulteta tehničkih nauka biće održana večeras u 19 časova u Svečanoj sali FTN.

Na Svečanoj akademiji studentima, bivšima članovima i nekadašnjim predsednicima ove organizacije obratiće se prvi predsednik Saveza studenata Jovan Vulić, a pored njega govoriće i ključne ličnosti koji su doprineli unapređenju ove organizacije na Fakultetu tehničkih nauka i  Univerzitetu u Novom Sadu tokom više od pola veka njenog aktivnog delovanja.

Obeležavanju 55 godina postojanja Saveza studenata, studenti su organizovali manifestaciju pod nazivom "Nedelja Saveza studenata" u kojoj su akademcima upriličili mnogobrojna edukativna predavanja, humanitarni turnir i studentske ekskurzije.

Obeležavanje 55 godine Saveza studenata podržala je Uprava Fakulteta tehničkih nauka.