Planinarsko druženje profesora i studenata u februaru

08.02.2016. - 08:23

Planinarska sekcija Fakulteta tehničkih nauka vas poziva na „Druženje profesora i studenata“, drugo druženje, koje će se održati u subotu 13.02.2016. godine. Na druženje se pozivaju svi studenti, nastavno i nenastavno osoblje Fakulteta tehničkih nauka.

Plan pešačenje je sledeći:
- Okupljanje učesnika u Limanskom parku, autobusom 72  vozimo se do Paragova (autobus staje duž bulevara Oslobođenja) - do 8:50 časova.
- Trasa pešačenja: Paragovo – Dom pod Glavicom – Astal – Tv Toranj – Info Centar – Kraljeva stolica – Popovica. Dužina staze 17 km.
- Trajanje pešačenja - 5 sati.
- Dolazak na Popovicu - oko 15 časova.
- Povratak za Novi Sad - do 16 časova.

Oprema: Planinarska, prilagođena vremenskim uslovima (jakna, kapa, rukavice)
Hrana: iz ranca (senviči, energetske čokoladice, keks i sl. Poneti dovoljno tečnosti.)
Cena: troškovi karte za autobus – 55 dinara (prva zona, važe pokazne markice)
Prijave: telefonom, sms, e-mail ili na sastancima sekcije ponedeljkom od 20 časova učionica 109A. E-mail: planinarska.sekcija.ftn@gmail.com

Vodiči:
Strahinja Marjanović 064/31-201-41