Vodeći stručnjak investiranja u oblasti visokih tehnologija u Evropi i Izraelu na FTN

23.12.2015. - 11:28

Gil Dibner, vodeći stručnjak investiranja u oblasti visokih tehnologija u Evropi i Izraelu, održaće u Svečanoj sali FTN, 29.12.2015. predavanje na temu: “Venture kapital kao pokretač preduzetništva” sa početkom u 10 časova.

Gil Dibner diplomirao je na Harvard univerzitetu, a postdiplomske MBA studije je završio na Wharton univerzitetu u Pensilvaniji. Poslovnu karijeru je započeo u kompaniji „Goldman Sachs” u Njujorku.

Više od deset godina aktivno posluje u oblasti investiranja venture kapitala u mnogobrojnim zemljama, prvenstveno u Velikoj Britaniji i Izraelu.
Gil Dibner trenutno vodi udruženje Angel investitora u Londonu, sa specijalizacijom investiranja u oblasti visokih tehnologija u Evropi i Izraelu.