Poseta kompaniji NORMA GROUP-Subotica

02.12.2015. - 09:43

Obaveštavamo vas da je poseta kompaniji NORMA GROUP-Subotica organizovana za četvrtak 3.12.2015. Polazak je u 9:00 časova sa parkinga ispred Centralne zgrade Univerziteta u Novom Sadu.

Program obilaska obuhvata predstavljanje delatnosti kompanije NORMA GROUP (Generalni direktor i direktor Sektora ljudskih resursa), obilazak proizvodnog pogona, razgovor sa inženjerima iz svih sektora kompanije i predstavljanje programa prakse.

Predviđeno je da poseta traje od 11:00-15:00 časova. Povratak u Novi Sad planiran je u 17:00 časova.

Poseta kompaniji NORMA GROUP je besplatna, a prednost imaju studenti završnih godina studija sa Departmana za industrijsko inženjerstvo i menadžment i Departmana za proizvodno mašinstvo.

Zainteresovni za učešće u programu prakse kompanije NORMA GROUP mogu na licu mesta predati CV ili ga kasnije poslati na e-mail adresu koju će vam predstavnici kompanije dati na prezentaciji.

Svi zainteresovani studenti treba da se prijave slanjem e-mail pod nazivom „Prijava za posetu kompaniji Norma Group“ na adresu:  ellab@uns.ac.rs.

U mejlu je potrebno da napišete: ime i prezime, broj indeksa, godinu studija, Departman, studijski program/usmerenje.