ESTIEM European Master Thesis Award

04.11.2015. - 08:21

Studenti koji su uspešno završili master studije industrijskog inženjerstva i menadžmenta i ukoliko su svoj rad napisali na engleskom jeziku imaju priliku da se prijave na konkurs European Master Thesis Award.

Evropska nagrada za master radove za studente IIM (European Master Thesis Award) organizuje se po prvi put u 2015. godini i deo je inicijative organizacije ESTIEM. The European Supply Chain Forum (ESCF) je ponosni sponzor konkursa koji se ističe svojim akademskim  vrednostima.

Organizacija ESTIEM je stvorena da bi povećala komunikaciju i kooperaciju među studentima i tehnološkim institucijama u Evropi koje se bave industrijskim inženjerstvom i menadžmentom (IIM). Takođe, ESTIEM je jedina evropska organizacija vezana za  IIM i danas je predstavlja 79 grupa – članica sa više od 60.000 studenata u 31 evropskoj zemlji.

Više informacija, kao i samu prijavu na konkurs, možete dobiti na:  award.estiem.org

Za više informacija studenti mogu da se obrate kolegama u ESTIEM organizaciji na mail: office.novi_sad@estiem.org.