Studenti FTN i Zvezda u čast Marka Ivkovića

23.09.2015. - 07:47

Košarkaški klub Crvena zvezda i košarkaška ekipa Fakulteta tehničkih nauka odigraće 12. oktobra revijalnu utakmicu u čast Marka Ivkovića sa početkom u 19 časova u sali Spensa. Cena ulaznice je 200 dinara i mogu se kupiti u Gigstiksu u tržnom centru "Pariski magazin". Sav prihod od ulaznica ide za lečenje studenta FTN Dušana Travice.

Marko Ivković je bio student geodezije i navijač "crveno-belih", a tragično je nastradao u Istanbulu prošle godine.

Nenad Teofanov,  predsednik Sportske organizacije Tehničar koja je organizator događaja istakao je da ovom revijalnom utakmicom studenti žele da obeleže ovu tragediju kako se ne bi zaboravila, ali i da se skrene pažnja da se više ne ponovi ni jednom ljubitelju sportskih manifestacija.

"Naša je želja da ovaj događaj zaživi i da se revijalna utakmica odigrava i narednih godina u spomen Marku, 12. oktobra, na dan kada je rođen" navodi  Nenad Teofanov.