Konkurs za obavljanje letnje studentske prakse

30.06.2015. - 12:25

Sa ciljem unapređenja visokoškolskog obrazovanja u Srbiji,  Javno preduzeće „Elektromreža Srbije“ raspisuje konkurs za obavljanje letnje studentske prakse.

Pravo učešća na konkursu imaju studenti završne  godine osnovnih ili master  akademskih studija na Tehničkim/Elektrotehničkim fakultetima koji su tokom dosadašnjeg  studiranja ostvarili prosek najmanje 8,00.
Potrebno je poznavanje rada na računaru - srednji nivo (Word, Exsel, Power Point, Internet) i sposobnost rada u timu.

Praksa se raspisuje za sticanje praktičnih znanja u Direkciji za prenos električne energije u više organizacionih jedinica.

Radnu biografiju i motivaciono pismo dostaviti Sektoru za razvoj ljudskih potencijala, na adresu: Javno preduzeće „Elektromreža Srbije“, Beograd, Kneza Miloša br. 11 ili elektronski na adresu hr@ems.rs.
Prijave dostaviti do 10. 07. 2015. godine.

Spisak organizacionih jedinica za koje se raspisuje konkurs možete videti u prilogu vesti.