Dan Departmana za industrijsko inženjerstvo i menadžment

30.06.2015. - 07:29

Dana Departmana za industrijsko inženjerstvo i menadžment održaće se 30. juna sa početkom u 11 časova sastankom direktora svih obrazovnih instutucija u Srbiji koji se bave ovom tematikom, a nakon toga u 12 časova biće upriličena svečanost u zgradi ITC.

Departman slavi 36. godinu postojanja i tim povodom na svečanosti će se obratit:

- Predstavnik iz Pokrajinskog sekretarijata za nauku i tehnološki razvoj
- Rektor Univerziteta u Novom Sadu prof. dr Radovan Pejanović
- Dekan FTN prof. dr Rade Doroslovački
- Direktor Deparatmana za industrijsko inženjerstvo i menadžment doc. dr Bojan Lalić

Tom prilikom biće dodeljene tradicionalne nagrade za mlade doktore nauka koji su u toku prethodne godine doktorirali, a takođe će biti uručene i plakete kompanijama koje su pokazale veliko interesovanje za studente koji se školuju na studijskim programima ovog departmana.

Nakon svečanosti biće upriličen koktel na terasi Kluba "Mašinac", a sve goste će zabavljati bend "Bole i Maja".