Osmi EPIEM sastanak na FTN

28.05.2015. - 13:54

Udruženje EPIEM (European Professors of Industrial Engineering and Management) okuplja akademce i istraživače iz oblasti Industrijskog inženjerstva i menadžmenta i sarađuje sa međunarodnom studentskom organizacijom ESTIEM. Po prvi put EPIEM sastanak (osmi po redu) biće održan u Srbiji od 01. do 02. juna 2015. godine, a domaćin je Departman za industrijsko inženjerstvo i menadžment (IIM) Fakulteta tehničkih nuaka u Svečanoj sali FTN u ponedeljak 01.06.2015. sa početkom u 9 časova.

Prvi dan posvećen je plenarnoj sesiji na kojoj se očekuju prezentacije predstavnika devet univerziteta iz Evrope koji izučavaju oblast IIM, sa aktivnim učešćem 30 studenata članova organizacije ESTIEM iz nekoliko zemalja Evrope.

Drugi dan donosi tri odvojene sesije sa temama: 1. IEM education across Europe (main challenges), 2. EPIEMers supporting ESTIEMers (and vice versa), 3. Horizon for IEM in Europe (and wider). Sesije će se održati u amfiteatru ITC zgrade sa početkom u 9 časova.