Izbor studijskih modula/izbornih predmeta za školsku 2015/2016 godinu

22.05.2015. - 13:00
U periodu od 01.06 do 10.07 studenti  I, II i III godine osnovnih akademskih studija školske 2014/15., su obavezni da putem studentskog servisa izvrše odabir studijskih modula, odnosno izbornih predmeta (ukoliko postoje u datom studijskom programu) za ZIMSKI i LETNJI  semestar školske 2015/2016 godine u skladu sa Planom realizacije nastave. U navedenom periodu moguća je i promena inicijalnog opredeljenja putem studentskih web servisa. Nakon 10.07 opredeljenje za izborne predmete postaje KONAČNO i neće postojati mogućnost da se naknadno promeni jer će raspored časova za školsku  2015/16. godinu biti napravljen na osnovu tih podatatka.

U slučaju da za modul/predmet po prvoj želji nema dovoljan broj zainteresovanih studenata, studenti će dalje biti  automatski raspoređeni na predmet u skladu sa rangom  koji su odredili prilikom  opredeljenja za izborni predmet. Zbog toga je važno da se prilikom opredeljenja rangiraju svi ponuđeni moduli/predmeti na izbornim pozicijama.

S poštovanjem,
Prof. dr Dragiša Vilotić, Prodekan za nastavu