Otvoreni dan smera Računarske nauke i informatika

22.05.2015. - 10:58

Manifestacija Otvoreni dan smera Računarske nauke i informatika će biti održana 30.05.2015. u periodu od 14 do 17 časova u prostorijama FTN u zgradi Park City, Narodnog Fronta 21b. U okviru manifestacije biće prezentovani predmeti sa treće i četvrte godine OAS studijskog programa Računarstvo i automatika (E2) sa smera Računarske nauke i informatika, kao i predmeti sa master studija Računarstvo i automatika.

Otvoreni dan je namenjen studentima druge i četvrte godine OAS Računarstvo i automatika. Studenti će moći da se upoznaju sa sadržajima predmeta, pogledaju projekte koji se rade na predmetima i u razgovoru sa nastavnicima upoznaju sa svim detaljima predmeta.

Studenti su slobodni da dođu u bilo koje vreme u periodu trajanja manifestacije.