Proslava Dana Fakulteta tehničkih nauka

11.05.2015. - 11:17

Svečanom akademijom, dodelom zlatnih ideksa i promocijom inženjera Fakultet tehničkih nauka obeležiće 55. godina postojanja.

Svečana akademija održaće se u petak 15. maja 2015. godine sa početkom u 12 časova u amfiteatru "Nikola Tesla". Tom prilikom Uprava FTN će dodeliti nagrade: profesoru koji je ostvario najbolje rezultate u naučnoistraživačkom radu, nagradu za najbolje ocenjenog nastavnika i saradnika, nagradu za ostvarene rezultate u saradnji sa privredom, kao i nagradu za najbolje ostvarene rezultate u radu stručnih službi. Takođe dodeliće se tradicionalne nagrade za ostvarene rezultate mladim nastavnicima i studentu iz Fonda "Momčilo Momo Novković".

Svečanu akademiju pratiće muzički program i koktel.

U subotu 16. maja 2015. godine sa početkom u 10 časova u Svečanoj sali biće organizovana svečana dodela zlatnih indeksa generaciji studenata koji su fakultet završili 1965/66. godine, a potom će Uprava FTN dodeliti diplome magistrima i master inženjerima.

Nakon svečanosti biće organizovan koktel u Klubu „Mašinac“.