Tribina studenata geodezije i geomatike

16.12.2014. - 13:13

Studijski program za Geodeziju i geomatiku i Savez studenta pozivaju sve zainteresovane da prisustvuju  tribini na temu “Kolegijalnost da se ne zaboravi”. Tribina će se održati u Svečanoj sali FTN-a u ponedeljak 22.12.2014. sa početkom u 14:15 časova.

Na tribini će govoriti:

- Anđelko Matić, predsednik Saveza studenata Geodezije i geomatike – uvodna reč
- Dragana Popović, doktorske studije, FTN  - Savremana geodezija
- Dejan Popović, master studije, University of Lisbon, Information Management School - Building information modeling
- Marko Petroman, master studije, FTN  - Augmented Reality - applications in Geodesy
- Maja Orihan, master studije, The Vienna University of Technology, Faculty of Mathematics and Geoinformation - Stručno usavršavanje
- Prof. dr Miro Govedarica, rukovodioc studijskog programa  - završna reč

Cilj tribine jeste širenje informacija među studentima. Neophodno je da se uvek teži ka boljoj međusobnoj saradnji, jer to kako navode studenti prava kolegijalnost i samo tako uspeh svih je neminovan. Tribina če početi minutom ćutanja za nedavno nastradalog kolegu Marka Ivkovića.