Obaveštenje za studente o obaveznom anketiranju koje se vrši prilikom upisa školske 2014/15

11.09.2014. - 10:11
Obaveštenje za studente viših godina svih nivoa studija koji upisuju sledeću školsku godinu da imaju obavezu popunjavanja ankete.

Najljubaznije Vas molimo da popunite obaveznu anketu za studente pre upisa godine i da nam tako pomognete da poboljšamo nastavni plan i program za buduće generacije studenata.

Studenti koji ne popune anketu neće biti u mogućnosti da upišu sledeću školsku godinu.

Ukoliko imate problema pri logovanju, molimo vas da se javite na e-mail: ftnankete@uns.ac.rs

Anketu (Anketa za ocenjivanje rada Fakulteta i njegovih delova) popunjavate on-line preko studentskog WEB servisa.

Anketiranje se sprovodi prema pravilniku i na obrascima koje propisuje Univerzitet i u skladu sa Zakonom o visokom obrazovanju i Standardima za akreditaciju.

Svojim sugestijama i predlozima možete poboljšali kvalitet studija sledećih generacija.

Napomena: Studenti koji su ranije upisali školsku 2014/15. godinu a nisu punili anketu na WEB servisu moraju to da urade najkasnije do 30.09.2014. Ukoliko ne ispune ovu obavezu biće im onemogućena prijava ispite sve dok ne popune anketu.