Hitno potrebna pomoć našoj koleginici

30.05.2014. - 11:08
Koleginica Ivana Badnjarević, zaposlena Departmanu za računarstvo i automatiku  trenutno se nalazi na bolovanju i u teškoj porodičnoj situaciji. Dete zaposlene (Ana Badnjarević – rođeno 28.06.2013) je teško bolesno sa ozbiljnim psihomotornim zastojem u razvoju. Bolest traje od rođenja, lečenja u našoj zemlji nisu dala rezultat, još uvek nije uspostavljena tačna dijagnoza i jedina nada je pregled u inostranoj zdravstvenoj instituciji.

Ovakva lečenja zdravstvenog problema člana njene uže porodice, nisu pokrivena važećim Pravilnicima na Fakultetu niti se mogu rešiti iz zdravstvenog osiguranja Republike Srbije, a ozbiljnost situacije zahteva hitno razmatranje.

Renomirana zdravstvena ustanova Heidelberg University Hospital je pregledala trenutnu dokumentaciju i zakazala pregled. S obzirom na troškove ovog pregleda i lečenja i na materijalne uslove u kojim sa nalazi zaposlena Ivana Badnjarević se obratila Katerdri, Departmanu i Fakuletu za finansijsku pomoć. Departman za računarstvo i automatiku je već pokrenuo akciju pomoći na Fakultetu.

Otvoren je namenski dinarski racun za pomoc, na ime Ana Badnjarević:
Raiffeisen banka:
265-0200000055141-36

Otvoren je i devizni u Raiffeisen banci:
RS35265050000029348349