Prikupljanje pomoći evakuisanim licima iz poplavljenih područja

22.05.2014. - 11:41
Poštovani i dragi profesori, studenti i kolege,

Akcija prikupljanja pomoći za stanovnike poplavljenih područja i dalje traje u Centralnoj zgradi Univerziteta u Novom Sadu. Fakultet tehničkih nauka aktivno učestvuje u ovoj humanitarnoj akciji pružajući materijalnu pomoć ugroženim licima, ali i veliku podršku studentima-volonterima. Fakultet je donirao 4 palete vode i sredstva za higijenu u inicijalnoj vrednosti od 40.000 dinara.

Svaka pomoć je dobrodošla, te Vas molimo da se priključite aktivnostima i doprinesete ovoj humanitarnoj akciji, koliko je to u Vašoj moći. Fakultet tehničkih nauka nastavlja svakodnevno pružanje pomoći u vidu materijalnih, finansijskih i ljudskih resursa.

U nadi da ćemo zajedničkim snagama pomoći onima kojima je pomoć sada najpotrebnija, apelujemo da sredstva za ličnu higijenu, za decu i odrasle, vodu i konzerviranu hranu, možete dostaviti u Centralnu zgradu Univerziteta u Novom Sadu, ul. Zorana Đinđića br. 1. Pomoć možete doneti svaki dan od 8 do 20 časova.

Fakultet tehničkih nauka