ZAHVALNOST STUDENTIMA I ZAPOSLENIMA NA UNIVERZITETU U NOVOM SADU

19.05.2014. - 11:02
Univerzitet u Novom Sadu je u proteklim danima iskazao izuzetnu solidarnost sa svim ljudima u postradalim područjima i aktivno se pridružio naporima svih u našoj zemlji da spreče i ublaže katastrofalne posledice elementarne nepogode.

Akcijom, pre svega, studenata, ali i zaposlenih na Univerzitetu u Novom Sadu, prikupljena je velika količina pomoći, koja je do sada otpremljena u Sremsku Mitrovicu, Bijeljinu, Smederevsku Palanku i Krupanj. Preko 1000 studenata volontera stavilo se na raspolaganje i spremno je da otputuje na neku od ugroženih lokacija.

Rektorski kolegijum Univerziteta u Novom Sadu izražava veliku zahvalnost studentima našeg Univerziteta na angažovanju i požrtvovanosti i nada se da će i u nastupajućem periodu nastaviti da doprinose da se teška situacija u Republici Srbiji prevaziđe.

Značajna količina pomoći i dalje se prikuplja i upućuje u sve ugrožene krajeve u našoj i u susednim zemljama.

Rektorski kolegijum Univerziteta u Novom Sadu