Konkurs za studentske audio-video radove u okviru Tempus projekta StudAVP

23.04.2014. - 07:52
U okviru Tempus projekta StudAVP (Studentska Audio-Video Produkcija) kojim koordinira Univerzitet Umetnosti u Beogradu (Fakultet dramskih umetnosti), istaknut je poziv studentima partnerskih institucija da prijave svoje predloge za realizaciju audio-video radova na temu "I wish to tell you…". Konkurs je otvoren od 20.4.2014. god. do 20.5.2014. god.

Studenti čiji radovi budu odabrani za realizaciju biće u mogućnosti da putuju i sarađuju sa kolegama iz regiona, prezentuju svoj rad na najaznačajnijim medijskim kućama u regionu, putem posebnog Internet portala, na raznim festivalima itd. Prihvaćeni radovi će biti u potpunosti produkciono finasirani od strane projekta StudAVP.

Pravo učesća na konkursu imaju studenti sledećih institucija:

- Univerzitet umetnosti u Beogradu,
- Univerzitet u Novom Sadu,
- Visoka škola elektrotehnike i računarstva strukovnih studija - Beograd,
- Univerzitet u Banjaluci,
- Univerzitet u Sarajevu,
- Univerzitet u Tirani,
- "Aleksander Moisiu" Univerzitet u Dracu.

Sve informacije o Tempus projektu StudAVP kao i uslovima konkursa mogu se pronaći na Internet adresi www.studavp.net.