Konkurs za obavljanje stručne prakse na Tajlandu

26.02.2014. - 10:13
Fakultet tehničkih nauka, na osnovu memoranduma o saradnji sa "Prince of Songkla University, Thailand” raspisuje konkurs za odlazak na dvomesečnu stručnu praksu na Tajland u periodu od 15. jula do 15. septembra 2014. godine.

Konkurs se raspisuje za 8 studenata Fakulteta tehničkih nauka.

Uslovi konkursa:
* Studenti Fakulteta tehničkih nauka koji su odslušali najmanje šesti semestar
* Aktivno učešće u organizaciji boravka studenata sa Tajlanda u periodu od 01. aprila do 25. maja 2014. godine
* Aktivno znanje engleskog jezika (predviđeno je polaganje testa)
* Na najbolji način reprezentovati fakultet i državu
* Obezbediti finansijska sredstva za troškove putovanja i boravka

Tokom šestonedeljnog industrijskog treninga na Tajlandu obezbeđen je smeštaj i stipendija u iznosu od 100 dolara mesečno.

Izbor kandidata će biti izvršen do 30. aprila posle više intervjua sa svim zainteresovanima. Rok za podnošenje dokumenata je 25. mart 2014. godine.

Biografiju i motivaciono pismo na engleskom jeziku svi zainteresovani kandidati treba da pošalju na mail ftntajland2014@gmail.com

Za sva dodatna pitanja obratiti se Službi za međunarodnu saradnju fakulteta na mail: iro.ftn@uns.ac.rs ili pozivom na broj 485-2056.