Otvorena dvadeseta konferencija Trendovi razvoja 2014 na Kopaoniku

24.02.2014. - 17:23
Konferenciju Trendovi razvoja na temu “Razvojni potencijal visokog obrazovanja“ svečano je otvorio rektor Univerziteta u Novom Sadu prof. dr Miroslav Vesković. Dekan FTN-a prof. dr Rade Doroslovački pozdravio je sve prisutne i istakao da je konferencija Trend postala brend, a prodekan za finansije i razvoj FTN-a prof. dr Vladimir Katić kroz prezentaciju je upoznao sve prisutne o temama kojima se ova konferencija bavila tokom prethodnih 19. godina.

Na dvadesetoj konferenciji prisutni su članovi Komisije za akreditaciju i proveru kvaliteta, kao i mnogobrojni profesori sa Univerziteta u Srbiji, Sloveniji, Makedoniji i Crne Gore koji će tokom tri dana trajanja govoriti o problemima visokog obrazovanja u zemlji i regionu.

Konferencija se održava u Konacima „Sunčani vrhovi“ od 24. – 27. februara 2014. godine.

Nije moguće prikazati sliku.