Obaveštenje o studentskim kreditima i stipendijama

14.02.2014. - 11:07
Korisnik studentskog kredita/stipendije, dužan je da podigne kredit/stipendiju u roku od 30 dana od datuma početka isplate u skladu sa KONKURSOM i UGOVOROM, u protivnom, biće mu obustavljena dalja isplata  studentskog kredita/stipendije.

Studenti, korisnici kredita, koji su u isplatnim listama sa porukom NemaMP, dužni su da dostave:
• Obrazac br. 6 /izjava žiranata/
• Štampane podatke sa elektronske lične karte ili fotokopiju stare važeće lične karte žiranta
• Menicu
Obrazac br. 6 može se nabaviti na matičnim Visokoškolskim ustanovama, uz prvu isplatu ili na www.ubbstudenti.rs – konkursi, a menica u svim ekspoziturama UNIVERZAL BANKE A.D. BEOGRAD kao i na šalterima  drugih poslovnih banaka.
Menicu i obrazac br. 6 (koje popunjava korisnik kredita i njegov žirant prema uputstvu sa poleđine obrasca) treba odmah a najkasnije do 20. februara 2014. godine dostaviti referentu za uručivanje čekova na svojoj VISOKOŠKOLSKOJ USTANOVI.
***Ukoliko se ne postupi po ovom obaveštenju korisniku kredita biće obustavljena isplata u skladu sa KONKURSOM i UGOVOROM.

Za više informacija obratiti se studentu prodekanu, Igoru Graiću u kancelariji 306 (KULA, III sprat).