Seminar Mehanički integritet konstrukcija u organizaciji Fakulteta strojarstva i brodogradnje u Zagrebu

29.01.2014. - 08:46
Obaveštavamo sve zainteresovane da se u Zagrebu održava seminar Mehanički integritet konstrukcija u organizaciji Fakulteta strojarstva i brodogradnje i Centra za transfer tehnologije d.o.o.. Seminar će se odžati 12.02.2014. godine, a posebno je osmišljen za inženjere i tehničare iz industrije koji se bave razvojem, projektovanjem, izradom i održavanjem konstrukcija.

Prijavu i potrvrdu o uplati kotizacije (1.100 kn) je potrebno poslati najkasnije do 10.02.2014. godine.

Za sva pitanja možete se obratiti na sledeću email adresu: melita.zrilic@fsb.hr, a u prilogu se nalaze detaljnije informacije o događaju.