Obaveštenje za studente i mlade istraživače Univerziteta u Novom Sadu

25.06.2013. - 09:06
Pozivaju se svi zainteresovani studenti i mladi istraživači da učestvuju u otvorenom dijalogu sa visokim političkim predstavnicima četiri najnaprednije evropske regije (4 motor regions for EU: Lombardija, Katalonija, Baden-Wurtemberg i Rhone-Alpes),
koji će se održati u utorak, 02. jula u periodu od 09 do 11 časova u Svečanoj sali Rektorata.

U okviru Misije asocijacije 4 motor regions for EU na Univerzitetu u Novom Sadu, 02. jula održava se konferencija pod nazivom Regional Innovation Strategies/Smart Specialization (RIS3). Konferencija je deo šireg događaja, koji se organizuje u saradnji sa Vladom APV, gde ce učestvovati visoki politički predstavnici četiri najnaprednija regiona Evropske Unije. Organizatori zajedno sa UNS-om imaju veliku želju da organizuje otvoren dijalog naših studenata sa visokim predstavnicima navedenih regija. Ovo je jedinstvena prilika u kojoj bi naši najaktivniji studenti imali priliku da postavljaju pitanja i diskutuju sa visokim političkim predstavnicima najnaprednijih evropskih regija na različite teme, koji su pokazali interes da svoja iskustva nesebično podele sa mladima iz naše sredine.

Agendu dogadjaja mozete preuzeti OVDE.

Svi zainteresovani mogu da se prijave na radionicu najkasnije do 25. juna do 12 časova na mail: sanja.gantar@uns.ac.rs ili na telefone: 021 485 2041, 063 104 64 87
Postoji mogućnost da predstavnici ovih regija održe prezentaciju na temu koja studente i mlade istraživače zanima. Iz tog razloga zainteresovani koji se prijave mogu da navedu teme koje ih najviše interesuju.

• Nije moguće prikazati sliku.