Takmičenje u programiranju 5 DANA NA JAVI

08.05.2013. - 14:37
Studentska organizacija EESTEC LC Novi Sad i kompanija Levi9 i ove godine organizuju tradicionalno takmičenje “5 dana na Javi”. Pravo učešća imaju svi studenti osnovnih i master studija, sa svih departmana i svih fakulteta u Srbiji.

Učesnici će biti u mogućnosti da izaberu između tri kategorije kroz koje mogu da pristupe takmičenju: samostalno, u dvočlanom ili tročlanom timu. Svaka kategorija imaće zaseban zadatak, prilagođen broju članova. Sve kategorije nadmeću se u istoj konkurenciji. Izrada zadataka traje od 16. do 21. maja. Tri najbolja rešenja biće nagrađena novčanim nagradama, a predviđene su i utešne nagrade za kvalitetna rešenja koja ne uspeju da se plasiraju na prva tri mesta.

Zainteresovani mogu da se prijave na takmičenje najkasnije do 14. maja. Više informacija o detaljima prijave i propozicijama takmičenja možete dobiti na sajtu 5dananajavi.com