Počele promocije Fakulteta tehničkih nauka

25.03.2013. - 00:00
Nakon veoma zapaženog nastupa na Sajmu obrazovanja, marketing tim Fakulteta tehničkih nauka nastavlja sa promocijom. U narednom periodu će se održati prezentacije fakulteta u preko 50 srednjih škola.

Direktna komunikacija je najbolji način razmene informacija, a utisak je još potpuniji kada te informacije dobijete od mladih i uspešnih ljudi koji su u svoj profesionalni život zakoračili sa Fakulteta tehničkih nauka.

Marketing tim FTN će pored škola u Novom Sadu, posetiti i srednje škole u Zrenjaninu, Vrbasu, Vršcu, Inđiji, Rumi, Sremskoj Mitrovici, Subotici, Somboru, Bačkoj Palanci, Kikindi, Kuli, Šapcu, Loznici, Valjevu, Bijeljini, i drugim većim gradovima.

Raspored promocija možete pratiti na sledećem linku: www.upis.ftn.uns.ac.rs

Servisi za maturante:

   POSTAVITE PITANJE?“ na ftnupis@uns.ac.rs
   FACEBOOK grupa „BIĆU STUDENT FTN-UPIS 2013“
   Twitter: FTN_NS
   Fan page – „Fakultet tehničkih nauka – Novi Sad“

Budući studenti i kolege, vidimo se na promociji Fakulteta tehničkih nauka! Marketing tim FTN