Izbori za Studentski parlament Fakulteta tehničkih nauka i Studentskog parlamenta Univerziteta

12.03.2013. - 00:00
Odlukom dekana Fakulteta tehničkih nauka prof. dr Radeta Doroslovačkog dana 08.03.2013. godine raspisani su izbori za Studentski parlament koji će se odražati 05.04.2013. godine. Poslednji rok za predaju kandidatura je 22. mart 2013. godine u 12h. Uslov za podnošenje kandidature je da je kandidat student koji je upisao odgovarajuću godinu studija u školskoj godini u kojoj se izbor vrši i da nije disciplinski kažnjavan na Fakultetu. Kandidature se podnose u kancelariju studenta prodekana Gorana Markovića (prvi sprat, pored šaltera za studentske stipendije i kredite) i moraju da sadrže:

   biografiju i fotografiju kandidata,
   50 potpisa studenata departmana (za parlament Fakulteta), odnosno 50 potpisa studenata Fakulteta (za univerzitetski parlament).

Student se može kandidovati i za parlament Fakulteta i parlament Univerziteta, i u tom slučaju dužan je da preda dva formulara sa po 50 potpisa. Nakon isteka predviđenog roka kandidature će biti pregledane radi utvrđivanja njihove potpunosti i biće istaknute liste kandidata.