FTN na Sajmu obrazovanja PUTOKAZI

01.03.2013. - 00:00
Fakultet tehničkih nauka nastupa na 9. međunarodnom Sajmu obrazovanja “PUTOKAZI”, koji se održava od 28. februara do 02. marta u Master hali Novosadskog sajma. Sajam je zvanično otvorio Dragoslav Petrović, pokrajinski sekretar za nauku i tehnološki razvoj i potpredsednik Vlade Vojvodine.

Fakultet tehničkih nauka na sajmu predstavlja novu kampanju za UPIS 2013, a svi zainteresovani za studiranje imaju priliku da se na vreme informišu o studijskim programima, uslovima upisa i prijemnim ispitima.
Na štandu FTN-a maturanti mogu da se upoznaju sa metodom 3D štampanja na štampaču MakerBot Replicator2. Da napune svoj telefon uz pomoć BENCHarger klupe koristeći svoju energiju, kao i da učestvuju u nagradnoj igri “DA TI GLAVA RADI” i osvoje tablet računar.

Nije moguće prikazati sliku.

(1)