Pripremna nastava za polaganje prijemnog ispita iz matematike za školsku 2013/2014

18.01.2013. - 00:00
Fakultet tehničkih nauka (FTN) u narednom periodu organizovaće pripremnu nastavu za prijemni ispit iz matematike za sledeće struke:

   Grupa A
   (Osnovne akademske studije: Energetika, elektronika i telekomunikacije; Računarstvo i automatika; Mehatronika; Animacija u inženjerstvu; Softversko inženjerstvo i informacione tehnologije (Novi Sad, Loznica); Elektroenergetski softverski inženjering; Merenje i regulacija; Biomedicinsko inženjerstvo; Saobraćaj i transport; Poštanski saobraćaj i telekomunikacije; Geodezija i geomatika; Građevinarstvo; Čiste energetske tehnologije; Proizvodno mašinstvo; Mehanizacija i konstrukciono mašinstvo; Energetika i procesna tehnika; Tehnička mehanika i dizajn u tehnici; Industrijsko inženjerstvo; Inženjerski menadžment;
   Osnovne strukovne studije: Elektroenergetika – obnovljivi izvori električne energije; Elektronika i telekomunikacije; Softverske i informaci0ne tehnologije (Inđija))
   Grupa B
   (Grafičko inženjerstvo i dizajn; Inženjerstvo zaštite životne sredine; Inženjerstvo zaštite na radu; Upravljanje rizikom od katastrofalnih događaja i požara)

   Predavanja će držati profesori i asistenti Katedre za matematiku Fakulteta tehničkih nauka.
   Biće ponovljeno srednješkolsko gradivo sa posebnim naglaskom na oblasti koje su potrebne za polaganje prijemnog ispita i lakše praćenje fakultetskih predavanja.
   Nastava ce biti držana vikendom u obimu od 40 časova za grupu A, 30 časova za grupu B.
   Početni termin kursa je:
   09. februar, u 10:00 časova u holu FTN ispred knjižare “Stylos” (grupa A i grupa B)
   09. mart, u 10:00 časova u holu FTN ispred knjižare “Stylos” (grupa A i grupa B)
   U junu će biti održani dodatni kursevi u zavisnosti od interesovanja. Takođe, poslednje nedelje pred prijemni ispit, biće održani kursevi ponavljanja gradiva sa fondom od 20 časova. Informacije o terminima održavanja kurseva u junu, biće naknadno objavljene.
   Cena kursa je 9.500,00 din. (za grupu A) i 7.800,00 din. (za grupu B).

   Podaci za uplatnicu:
   Svrha uplate: PRIPREMNA NASTAVA ZA PRIJEMNI IZ MATEMATIKE
   Primalac: FTN (MATEMATIKA); NOVI SAD, TRG D. OBRADOVIĆA 6
   Šifra plaćanja: 189
   Račun primaoca: 840-1710666-12
   Model: 97
   Poziv na broj: 3905301005
   Potvrdu o uplati doneti na prvi čas.
   Za dodatne informacije možete se informisati od 8:00 do 13:00 časova, na brojeve telefona
   021/6350-770 ili 021/485-2280 (sekretarica Lela).