Regionalni susret studenata geodezije u Zagrebu

28.11.2012. - 00:00
Grupa studenata studijskog programa geodezija i geomatika sa Fakulteta tehničkih nauka učestvovala je na RGSM (Regional Geodetic Student Meeting) koji se održao u periodu od 15. do 18. novembra u Zagrebu.
RGSM je skup u kome učestvuju studenti iz 4 države bivše Jugoslavije – Srbije, Hvatske, Bose i Hercegovine i Slovenije.

Na ovogodišnjem skupu učestvovalo je 50 studenata, koji su bili u prilici da razmene iskustva sa kolegama iz regiona.
Predstavnici Fakulteta tehničkih nauka bili su studenti geodezije: Dejan Popović, Vanja Pavlović, Milena Kokotović, Maja Marković, Uroš Radovanović, Katarina Lazić, Marko Petroman, Marko Šimšić, Veljko Latinović, Miroslav Petrović.

RGSM (Regional Geodetic Student Meeting) će se sledeće godine održati na Fakultetu tehničkih nuaka u Novom Sadu.

• Nije moguće prikazati sliku.