Obaveštenje za upis na doktorske studije Industrisjko inženjerstvo i Inženjerski menadžment

02.11.2012. - 00:00
Na osnovu odluke Saveta doktorskih studija Fakulteta tehničkih nauka u Novom Sadu, na studijskom programu Industrijsko inženjerstvo/Inženjerski menadžment, ove godine nije moguće upisati nijednog studenta zbog pravila akreditacije.

Svi prijavljeni kandidati se pozivaju na sastanak koji će se održati u ponedeljak 5.11.2012. godine u 18h u Svečanoj sali Fakulteta tehničkih nauka. Na sastanku će se kandidati upoznati sa mogućnošću upisa na specijalističke akademske studije (koje imaju istu strukturu predmeta kao i na doktorskim studijama) i na taj način nastave studiranje i kasnije ostvare prelazak na doktorske studije.

Rukovodioci studijskog programa:

Prof. dr Ilija Ćosić ,