OBAVEŠTENJE ZA UPIS U PRVU GODINU MASTER AKADEMSKIH STUDIJA

19.10.2012. - 00:00
Prednost pri upisu na budžetski status imaju kandidati kojima vrednovanjem studijskih programa nije određeno polaganje predmeta razlike. Nakon upisa svih kandidata bez predmeta razlike objaviće se eventualni preostali broj budžetskih mesta.
Svi zainteresovani kanidati moraju da se upišu u gore navedenom terminu sa statusom koji će se kasnije odrediti. Školarina se ne mora platiti odmah, nego naknadno, kada se utvrdi status studenta, posle 22.10.2012. godine.

Kandidati sa predmetima razlike moći će, prilikom upisa da se izjasne da li će da se uključe u redovnu nastavu i da ostvare eventualno budžetsko finansiranje ili će da slušaju nastavu koja se organizuje vikendom (isključivo u statusu samofinansiranja).

Studenti FTN za upis na master akademske studije podnose:

   Uplatnicu za administrativne troškove upisa u iznosu od 6.500,00 dinara (ukoliko je već plaćeno za 2012/13. godinu priznaje se)
   1 ŠV 20 obrazac
   Novi indeks
   Anketa o izbornim predmetima
   Izvod iz MK rođenih
   Uverenje o završenim osnovnim studijama
   2 fotografije 3.5 h 4.5 cm

Kandidati sa drugih ustanova za upis na master akademske studije podnose:

   Originalna dokumenta
   Komplet za upis (koji se preuzima na zajedničkom šalteru uz prikaz uplate administrativnih troškova upisa u iznosu od 6.500,00 dinara
   2 fotografije 3.5 h 4.5 cm