Kursevi nemačkog jezika na FTN-u od oktobra 2012

13.07.2012. - 00:00
Veliko interesovanje za učenje nemačkog jezika na FTN-u nas je pokrenulo da studentima, masterima, doktorantima i saradnicima fakulteta ponudimo više različitih programa na svim nivoima jezičkih znanja. U saradnji sa DAAD-om ove godine jezički asistent za nemački jezik biće Angela Nerenc. Nastava će teći u kasnim popodnevnim časovima, svaki radni dan i deliće je Angela Nerenc i Gordana Delić. Od oktobra 2012 naši studenti će nakon završenih kurseva jezika imati mogućnost polaganja ispita za certifikat OSD koji će u saradnji sa našim fakultetom sprovesti škola za nemački jezik Tehničkog univerziteta u Beču. U saradnji sa TU-Beč nudimo vam program letnjeg Univerziteta za profesore, i program učenja nemačkog po mesecima, trimestrima i semestrima za studente, što je istaknuto na plakatima postavljenim na FTN-u. Zbog specifičnih zahteva pojedinih polaznika molimo Vas da popunite upitnik koji se nalazi u prilogu, kako bismo blagovremeno mogli da formiramo grupe koje bi odgovarale vašim potrebama i nivou znanja.