Javni nagradni konkurs za izbor najboljeg rada iz oblasti mašinstva

22.06.2012. - 00:00
Firma „Osa Računarski inženjering“ raspisuje, šestu godinu za redom, javni nagradni konkurs pod nazivom „Petar Damjanović“ za izbor najboljeg rada iz oblasti mašinstva – i to za izradu tehničke dokumentacije za mašine, uređaje i noseće metalne konstrukcije programskim paketom Autodesk Inventor.

Konkurs je počeo 19.juna i trajaće do 31. oktobra 2012. godine, i ima za cilj promovisanje ove oblasti među mladim stručnjacima.

Za ovogodišnji konkurs donešena je odluka da postoje 3 nagrade: za osvojeno prvo mesto nagrada je 1000€, drugo mesto iznositi 500€, a treće 300€ (sve 3 nagrade će se pobednicima dati u u dinarskoj protivvrednosti). Pravo učešća na konkursu imaju studenti visokih škola ili fakulteta uz mogućnost korišćenja i trial verzije softvera Autodesk Inventor Professional 2013.

Dokumenta propisana pravilima konkursa sa popunjenom prijavom dostavljaju se pismenim putem na adresu “OSA Računarski inženjering”, Takovska 45/VI, 11000 Beograd.

Cilj konkursa je promocija jedinstvene povezanosti kreativnog i produktivnog u programu Autodesk Inventor 2013 koja omogućava pripremu konkurentnog proizvoda za plasman na tržište u najkraćem mogućem roku.

Rok za prijavljivanje: 01.10.2012.
Rok za predaju radova: 31.10.2012.

Više detalja možete pogledati i na našem sajtu www.osa.rs/aktuelno/vesti/konkurs-petar-damjanovic-2012?id=91