Prezentacija TEDxBinnenhof Catwalk for Innovation

20.06.2012. - 00:00
Ambasada Kraljevine Holandije u saradnji sa Univerzitetom u Novom Sadu i Fakultetom tehničkih nauka organizuje prezentaciju TEDxBinnenhof Catwalk for Innovation u ponedeljak 25.juna u periodu od 13.50 – 17h u Svečanoj sali FTN-a.

Njegova Ekselencija gospodin Laurent Louis Stokvis, Ambasador Kraljevine Holandije u Republici Srbiji prisustvovaće prezentaciji TEDxBinnenhof Catwalk for Innovation na Fakultetu tehničkin nauka.

TEDxBinnenhof Catwalk for Innovation će biti organizovan u Binnenhofu, koji je u Hagu. The Catwalk for Innovation će biti simultano emitovan putem interneta na određen broj lokacija u Holandiji kao i preko Ambasada Holandije širom sveta.

TEDxBinnenhof Catwalk for Innovation će obuhvatiti deset inspirativnih tema za razgovor koje su bazirane na inovativnim idejama poreklom iz Holandije, koje mogu pomoći u rešavanju globalnih izazova kao što su zagađenje okoline, troškovi zdravstvene nege, gubitak biodiverziteta, klimatske promene i nedostatak prirodnih izvora, hrane i
energije.