Konkurs za dodelu nagrade za najbolji diplomski/master rad

28.05.2012. - 00:00
Povodom obeležavanja 50 godina postojanja i uspešnog rada, a u okviru tradicionalne manifestacije Dan Energije – Sbrija, Društvo termičara Srbije ima zadovoljstvo da pokrene još jednu novu aktivnost- dodeljivanje nagrade za najbolji diplomski rad (po starom programu)/ master rad (po novom programu). Diplomski/ master rad iz oblasti energetske efikasnosti treba biti odbranjen u periodu od 01.05.02011. do 01.05.2012. godine na univerzitetima u Srbiji (Mašinski, Elektrotehnički, Građevinski fakultet ili neki drugi fakultet).

Konkurs je otvoren od 23. maja do 06. juna 2012. godine u 17 časova.

Prijavljivanje kandidata (prijava, elektronska verzija rada i preporuka profesora) vršiće se elektronskim putem. Detaljne informacije dostupne su na sajtu Društva: www.drustvo-termicara.com

• Nije moguće prikazati sliku.