Prezentacija NIS-ovog programa prve šanse i Direkcije HSE

16.05.2012. - 00:00
Prezentacija NIS-ovog programa prve šanse i Direkcije HSE biće održana u petak, 18.05.2012. godine u 14 časova u amfiteatru “Nikola Tesla” na Fakultetu tehničkih nauka u Novom Sadu. Predavanje će održati g-din David Allison, direktor Direkcije HSE koja se bavi zaštitom i zdravljem na radu, industrijskom bezbednošću, zaštitom životne sredine i zaštitom od požara.

Cilj predavanja je da se studenti bolje upoznaju sa Direkcijom HSE (Direkcija za Bezbednost i zdravlje na radu, Industrijsku bezbednost i zaštitu životne sredine) kako bi zainteresovani studenti mogli da se prijave na NIS-ov program prve šanse za rad u ovoj direkciji. Predavanje je namenjeno studentima Departmana za zaštitu životne sredine i zaštite na radu ali i svim ostalim zainteresovanim studentima.

Sve informacije o NIS-ovoj prvoj šansi možete naći na web sajtu: www.nis.rs