Otvoreni dani Fakulteta tehničkih nauka

19.04.2012. - 00:00
Dragi maturanti,
uskoro ćete se naći pred jednom od najvažnijih odluka – pred odlukom, koja će u velikoj meri da utiče na vašu budućnost. Opredeljenje za jedno od zanimanja i fakultet, nije samo izbor onoga što ćete raditi i što će vam se dešavati sledećih nekoliko godina, već izborom zanimanja i fakulteta birate ono čime ćete se baviti celog svog života. Ako budete imali sve informacije koje su važne za izbor fakulteta, možete doneti i pravu odluku!

Fakultet tehničkih nauka vam pruža mogućnost da se što bolje upoznate sa mogućnostima studiranja na FTN-u. Pozovite svoje prijatelje iz razreda, organizujte se i dođite na Fakultet tehničkih nauka svakog petka, počevši od 04. maja. Naš marketing tim će vas dočekati, ugostiti, pružiti sve potrebne informacije i odgovoriti na vaša pitanja koja se tiču upisa.

Otvoreni dani FTN-a će se održati sledećim danima:

   04. maj 2012.
   11. maj 2012.
   25. maj 2012.
   01. jun 2012.

Da bismo na što bolji način mogli da Vas dočekamo, molimo Vas da se prijavite tako što ćete popuniti sledeći upitnik:

   docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGpxdFBoRUhQQlRxMHBuRE9aZWY5dVE6MQ

Na osnovu ovih podataka, Fakultet tehničkih nauka će organizovati prezentaciju, razgovore sa profesorima, asistentima i studentima u vezi sa pitanjima koja vas interesuju o studijskim programima koje želite da upišete i naravno obilazak fakulteta.

Otvoreni dani FTN-a – PROGRAM:

   11:45 časova – Registracija – Hol FTN (ispred knjižare “Stylos”)
   12:00 časova – Prezentacija “Da ti glava radi”; Informacije o prijavama i upisu na FTN, korisni saveti – Zbornica FTN
   12:45 časova – Predstavljanje Departmana, obilazak fakulteta i labaratorija

Servisi za maturante:

   POSTAVITE PITANJE?“ na ftnupis@uns.ac.rs
   FACEBOOK grupa „BIĆU STUDENT FTN-UPIS 2012“
   Twitter: FTN_NS
   Fan page – „Fakultet tehničkih nauka – Novi Sad“

Budući studenti i kolege, vidimo se na Fakultetu tehničkih nauka!
Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad
www.upis.ftn.uns.ac.rs

Nije moguće prikazati sliku.