SQL SERVER DAY u Novom Sadu

16.03.2012. - 00:00
Student Tech Club sa Fakulteta tehničkih nauka u Novom Sadu uz pomoć SQL korisničke grupe iz Beograda organizuje događaj pod nazivom SQL Server Day u subotu 24.3.2012. na Fakultetu tehničkih nauka, amfiteatar A2. Događaj je otvorenog tipa, namenjen studentima, nastavnicima i ljudima iz IT industrije. Cilj nam je da, kroz predstavljene sesije, pokrenemo diskusije o SQL Serveru i upotrebi servisa i alata koje ta platforma omogućava.
AGENDA DOGAĐAJA:

   09:00 – 09:15 Registracija i kafa dobrodošlice
   09:15 Uvodna reč
   09:30 Srđan Božović i Siniša Perovic (SQL Azure)
   10:15 Goran Milanov (BI servisi na SQL Serveru)
   11:15 Dejan Pervulov (SQL Server Data Mining)
   12:15 – 13:00 Pauza za ručak
   13:00 Nenad Sabo (Immutable Object Graph database for .NET)
   14:00 Predrag Ilić (PowerPivot na SQL Serveru 2012)
   15:00 Nemanja Todorović (SQL server reporting services – client reports)
   16:00 Dragoslav Ogar (SQL Server Data Tools)

Događaj su pomogli Microsoft Srbija i kompanija Execom. U cilju što bolje organizacije molimo sve zainteresovane učesnike da registruju svoje prisustvo tako što će poslati email sqlday@msacademic.rs. Ručak i osveženje u pauzama su obezbeđeni. Za najaktivnije učesnike, koji svojim pitanjima najviše doprinesu diskusiji i razmeni znanja, pripremili smo simbolične nagrade u vidu Microsoft literature.

Pozivamo sve studente i nastavno osoblje da nam se pridruže u diskusijama i svojim aktivnim učešćem pospeše razmenu znanja.

• Nije moguće prikazati sliku.