FTN na Sajmu obrazovanja PUTOKAZI 2012

23.02.2012. - 00:00
Fakultet tehničkih nauka će nastupiti na 8. međunarodnom Sajmu obrazovanja “Putokazi” koji će se održati od 1. do 3. marta u Master hali Novosadskog sajma. Ulaz je besplatan za đake i studente uz đačku knjižicu i indeks. Sajam “Putokazi” je događaj koji afirmiše obrazovne institucije srednjoškolskog i visokoškolskog nivoa u zemlji i inostranstvu, a zainteresovanim za nastavak školovanja i stručno usavršavanje pruža potrebne informacije o uslovima upisa. Fakultet tehničkih nauka će predstaviti novu kampanju za UPIS 2012, a svi zainteresovani za studiranje imaće priliku da na vreme prikupe podatke o studijskim programima, uslovima upisa i prijemnim ispitima.

Na štandu FTN-a upoznaj KINECT! Upravljaj računarom bez dodira – samo se pokreni, izgovori nešto, i biće urađeno!

U isto vreme biće održane još dve sajamske priredbe: Salon knjiga i Art Expo.

Posetite štand Fakulteta tehničkih nauka od 1. do 3. marta na Sajmu obrazovanja „PUTOKAZI“!

Više informacija o Sajmu obrazovanja „PUTOKAZI“ možete pogledati na: www.sajam.net/live/Kalendar_priredbi/2012/Putokazi

• Nije moguće prikazati sliku.