Početak pripremne nastave iz matematike

20.02.2012. - 00:00
Pripremna nastava iz matematike za buduće studente FTN, koja je bila odložena zbog vremenskih uslova, počeće u subotu, 25. februara 2012. godine, sa početkom u 10 časova.
Fakultet tehničkih nauka će u narednom periodu organizovati pripremnu nastavu za polaganje prijemnog ispita iz matematike za sledeće struke:

   Grupa A (elektrotehničku; građevinsku; saobraćajnu; mehatroniku, geodeziju, animaciju u inženjerstvu, mašinsku; menadžment)
   Grupa B (grafičku; zaštitu životne sredine)
   Grupa C (arhitektura)

Predavanja će držati profesori i asistenti Katedre za matematiku Fakulteta tehničkih nauka. Biće ponovljeno srednješkolsko gradivo sa posebnim naglaskom na oblasti koje su potrebne za polaganje prijemnog ispita i lakše praćenje fakultetskih predavanja. Nastava će se održavati vikendom, u obimu od 40 časova za grupu A, 30 časova za grupu B i 20 časova za grupu C.
Pripremna nastava će se održavati u 2 termina.

Početni termini kursa su:

   25. februar, u 10:00 časova u holu FTN ispred knjižare “Stylos” (grupa A i grupa B)
   10. mart, u 10:00 časova u holu FTN ispred knjižare “Stylos” (grupa A, grupa B i grupa C)

Za više informacija se možete obratiti na brojeve telefona: (021) 6350770 i (021) 4852280.

(1)