Konkurs za obavljanje stručne prakse na Tajlandu

08.02.2012. - 00:00
Fakultet tehničkih nauka, na osnovu memorandum? o saradnji sa “Prince of Songkla University, Thailand” raspisuje konkurs za odlazak na dvomesečnu stručnu praksu na Tajland u periodu od 15. jula do 15. septembra.

Konkurs se raspisuje za 8 studenata Fakultetata tehničkih nauka koji studiraju na nekom od sledećih departmana:

   Gradjevinarstvo
   Energetika, elektrotehnika i telekomunikacije
   Mehatronika
   Industrijsko inženjerstvo i inženjerski menadžment
   Saobraćaj i transport
   Mašinstvo
   Geodezija i geomatika
   Inženjerstvo zaštite životne sredine

Uslovi konkursa:

   Studenti Fakulteta tehničkih nauka koji su odslušali najmanje šesti semester
   Aktivno učestvovanje u organizovanju boravka studenata sa Tajlanda u period od 15. marta do 25. maja
   Aktivno znanje engleskog jezika (predviđeno je polaganje testa)
   Na najbolji način reprezentovati fakultet i državu
   Obezbediti finansijska sredstva za troškove putovanja i boravka

Tokom šestonedeljnog industrijskog treninga na Tajlandu obezbeđen je smeštaj i stipendija u iznosu od 100$ mesečno.
Izbor kandidata će biti izvršen do 30. aprila posle više intervjua sa svim zainteresovanima. Biografiju i motivaciono pismo na engleskom jeziku svi zainteresovani kandidati treba da pošalju na mail tajland2012@gmail.com