Obaveštenje o uspostavljanju saradnje sa Bauman Moscow State Technical University

07.02.2012. - 00:00
Program saradnje između Fakulteta tehničkih nauka i BMSTU namenjen je uspostavljanju saradnje putem programa studentske mobilnosti na osnovnim i master studijama u trajanju od 1 do 2 semestra na programima razmene, ili u trajanju od 4 godine za sticanje Bachelor diploma, odnosno 2 za sticanje master diplome.

Besplatne studije od strane Ruskog Ministarstva nauke i obrazovanja biće obezbeđene za tri studenata Fakulteta tehničkih nauka, dok će ostali zainteresovani kandidati moći da studiraju po pravilniku koji važi na BMSTU. Jezik na kojem će se nastava odvijati je ruski i biće organizovani kursevi u trajanju od jedne godine za kandidate koji ne poseduju predznanje.

Mobilnost studenata će biti moguća u sledećim oblastima:

   Mašinstvo
   Elektrotehnika i računarstvo
   Industrijsko inženjerstvo i inženjerski menadžment
   Inženjerstvo zaštite životne sredine i zaštite na radu
   Grafičko inženjerstvo i dizajn
   Mehatronika

Mole se zainteresovani kandidati da dodju u kancelariju službe za međunarodnu saradnju fakulteta ( nastavni blok, I sprat, 102) radi detaljnijih informacija.