Svetosavska svečanost i dodela diploma na Fakultetu tehničkih nauka

23.01.2012. - 00:00
U petak, 27.01.2012. godine sa početkom u 12 časova u Amfiteatru “Nikola Tesla” na Fakultetu tehničkih nauka održaće se tradicionalna Svetosavska svečanost kao i dodela diploma magistrima i master inženjerima.
PROGRAM SVEČANOSTI:

   Svetosavska himna – Hor ‘’Sveti Roman Slatkopojac’’
   Reč dekana FTN prof. dr Ilije Ćosića
   Reč rektora UNS prof. dr Miroslava Veskovića
   SVETOSAVSKA BESEDA – Njegovo visoko preosveštenstvo Episkop Jegarski Gospodin dr Porfirije Perić

   Dodela Svetosavske nagrade najboljim studentima Fakulteta za školsku 2010/2011. godinu – Miroslav Zečević, master inženjer Mašinstva – Mehanizacija i konstrukciono mašinstvo, Stevo Lavrnić, diplomirani inženjer Inženjerstva zaštite životne sredine, Dimitrije Nikolić, diplomirani inženjer Arhitekture i Robert Mak, diplomirani inženjer Elektrotehnike i računarstva – Energetika, elektronika i telekomunikacije.

Dodela nagrada najboljim studentima promocije po strukama:

   Milovan Zečević, najbolji student promocije i najbolji student Mašinstva
   ­* Neven Kovački, najbolji student Elektrotehnike i računarstva – Energetika, elektronika i telekomunikacije
   Petar Bjeljac, najbolji student Elektrotehnike i računarstva – Računarstva i automatike
   ­* Goran Butorović, najbolji student Saobraćaja
   ­* Milica Periz, najbolji student Građevinartsva
   ­* Ivana Ilić, najbolji student Arhitekture
   Dejana Novak, najbolji student Industrijskog inženjerstva i inženjerskog menadžmenta
   ­* Sonja Vidaković, najbolji student Grafičkog inženjerstva i dizajna
   ­* Tamara Ilić, najbolji student Inženjerstva zaštite životne sredine
   Promocija Magistara tehničkih nauka
   Promocija Master inženjera
   Koktel (KST Mašinac)

Spisak magistara tehničkih nauka i master inženjera kojima će biti uručene diplome, možete pogledati u prilogu.

Molimo Vas da svojim prisustvom uveličate svečani čin ove promocije.
S poštovanjem,
DEKAN